Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
157 000 €
307 065.31 лв.

(2 243 €, 4 386.93 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 22:53 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 6 пъти.
Площ:
70 m2
Газ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Явлена предлага за продажба тристаен апартамент старо строителство в самия център на град Несебър в непосредтвена близост до училище, община, спирки на градски транспорт, магазини, детски площадки и на няколко минути пеша от плажа. Жилището е с площ 70кв.м, разположено е на втори етаж , към него има избено помещение с площ 3,40кв.м.
Разпределение: входно антре, хол с кухненска част, просторна спалня, детска стая и тераса. Имота е след пълно освежаване. Отлична локация в самия център на град- подходящ е както за целогодишно ползване така и за отдаване под наем. За огледи и въпроси се свържете с отговорния брокер на имота Нели Ламбова (yavlenaCOM/161503).
Особености
Панел
За контакт:
0892530407
Брокер:
Н. Ламбова
0885 444 222
Офис: гр.Несебър, ул.Хан Крум 35
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА-ОФИС БУРГАС
056/878 008; 0889 11 80 80
ЯВЛЕНА-ОФИС БУРГАС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
yavlenabs.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул.Александровска N 137
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
Обява: 1c177870199414336

157 000 €
307 065.31 лв.
История на цената
(2 243 €, 4 386.93 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Несебър