Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
650 €
1 271.29 лв.

(9.56 €, 18.70 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 23:02 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 14 пъти.
Площ:
68 m2
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Под наем - ЛУКСОЗЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ в к-с Изгрев, Бургас, до парк Велека!!!

Предлагаме Ви изключително стилен и напълно обновен тристаен апартамент под наем в един от най-предпочитаните райони на Бургас к-с Изгрев . Жилището се отдава за първи път след основен ремонт, изпълнен с висок клас материали и внимание към всеки детайл.

Апартаментът е разположен на 7-ми етаж в добре поддържана сграда с контролиран достъп и отлични общи части. Локацията е изключително удобна в непосредствена близост до парк Изгрев , спортна зала Арена Бургас , хипермаркет Била , училища, детски градини, спирки на градски транспорт и множество търговски обекти.

Разпределение:
Просторно входно антре и коридор
Светла дневна с модерна кухня и трапезария
Две уютни спални
Баня с тоалетна
Практично сервизно помещение
Две усвоени тераси, осигуряващи допълнително пространство и много естествена светлина
Жилището предлага:
Чисто нови ВиК и електроинсталации
Висок клас дограма
Подови настилки от гранитогрес и ламинат
Дизайнерска баня с качествени смесители и модерно обзавеждане
Пералня и сушилня, обособени във функционално помещение
Напълно оборудвана кухня с вградени електроуреди фурна, котлони, аспиратор, съдомиялна, както и хладилник и микровълнова фурна
Просторна дневна с комфортен ъглов диван, климатик, телевизор и трапезна зона

Основната спалня е обзаведена с луксозно легло с ракла и два просторни гардероба. Втората стая е подходяща както за спалня, така и за кабинет или детска стая.